Teenused

Käsitöökoolitused 

Olen käsitöösõltlane selle sõna kõige paremas tähenduses. Aastaid tagasi omandasin Tallinna Ülikoolis tütarlaste käsitöö kutse. Kuigi õpetajat minust ei saanud, on käsitöö saatnud mind kogu elu. Mulle meeldib väga, et meil siin Eestis on säilinud nii palju esivanemate oskusi, mida suur osa muust maailmast eksootikaks peab ning leian, et just nüüd on paras aeg enda oskusi ka teistega jagada.  Mind on eelkõige võlunud  vardad ja heegelnõelad ning kõik, mida  nende abil teha saab – sokid, kampsunid, kleidid, pitsid. Olen ennast pidevalt täiendanud uute oskustega ning tänasel päeval on minu varamus ka makramee, mikromakramee,  malade valmistamise kunst  ja veel palju muud põnevat. Eriline koht on minu südames ka veel käsitöönukkudel.  Kui Sa leiad, et sooviksid koos minuga värskendada oma sokikudumisoskusi või hoopiski endale imelise kleidi heegeldada või kududa ning sinna juurde omatehtud käsitööehted valmistada, siis anna teada. Leiame parima viisi kuidas seda läbi viia, kas individuaalselt , koos väiksema grupiga  või hoopis klubilises vormis. Tore on ju midagi koos ära teha, sealjuures mõtteid ja kogemusi vahetada ning mõnusalt aega veeta.  Pakun koolitusi ja töötubasid nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Samuti olen valmis oma kogemusi jagama erinevatel koostegemistel, mis on suunatud konkreetse tehnika õppimiseks. 

Käsitööehete disain ja valmistamine

Ma tean, et ehete soetamisel võib õige valiku tegemine olla keeruline, sest igaühe olukord on ainulaadne ja individuaalsed maitsed erinevad suuresti. Soovite rõhutada oma väljanägemise originaalsust ja kordumatust?
Kui Sulle meeldib minu stiil, kuid tahad siiski veidi omanäeolisemat ehet, siis räägi oma idee või mõte. Paneme selle idee koos teostusesse.
Näiteks soovid malat teatud kindlast poolvääriskivist või tahad, et väekee toetaks Sind teatud kindlal teemal (näiteks “Uus algus” või “Hingerahu” jne. ) Anna mulle teada ja koos suudame ellu viia ka kõige julgemad ideed! Vaata Kiku EHETEGALERIID!

Käsitöörõivaste  jaaksessuaaride disain ja valmistamine

Ma olen üles kasvanud teadmisega, et ise tehtud on hästi tehtud. Käsitööna loodud toode on eriline. Kootud ja heegeldatud käsitöörõivad ei lähe kunagi moest. Saan Sind aidata, kui soovid tellida omale kas mantli, kleidi, kampsuni, pulloveri, kardigani või seeliku. Just sellise nagu Sulle meeldib. Meie kliimas läheb vaja kindlasti ka mütse, salle ja sokke. Ilusaks katsikukingiks on luksuslik käsitsi kootud või heegldatud beebitekk või naturaalsetest materjalidest mänguasi.
Teeme koos midagi sellist, mis nii Sulle kui ka mulle sära silmadesse toob ja täpipealt vajaduse täidab. Nii saad oma ostu sisse just Sinule vajalikud omadused , ning liskas veel Sinule suunatud positiivsuse ja head sõnad.

Väikest ülevaadet minu tegemistest näed siin GALERIIS TEHTUD TÖÖDEST.

Shopping Cart