Tiibeti käepaelad

Idamaade kultuur on läänemaailma jaoks alati paeluv olnud.  Üks trendikamaid aksessuaare on pärit Tiibetist. Jah, me räägime siinjuures Tiibeti käevõrudest.  Võib-olla olete näinud oma lemmikkuulsusi kandmas selliseid Tiibetist pärit käevõrusid. Või äkki olete Tiibeti käevõrusid näinud oma sõprade ja pereliikmete randmetel.  

Tiibeti käepaelad

Tiibeti sõlme käevõru on traditsiooniline tiibeti ehe, mis on valmistatud sõlmede sidumisel pika nööri sisse. Käevõru saab valmistada erinevatest materjalidest nagu siid, puuvill või nailonnöör, lisada võib metallist helmeid ja ripatseid.  

Tiibeti käevõru pole lihtsalt aksessuaar. Rohkem kui midagi muud on see sajanditevanuse budistliku tarkuse tähistaja. Käevõru kannavad tavaliselt Tiibeti ja Himaalaja piirkondade budistid, aga ka paljud inimesed üle maailma, keda tõmbavad Tiibeti vaimsed ja kultuurilised traditsioonid. Usutakse, et punase sõlmega käevõru kandmine kaitseb kandjat negatiivse energia eest ning toob õnne, jõukust, tervist ja edu. 

 Budistlikus traditsioonis on tiibeti käevõru usu sümbol. Kandes usuvad paljud, et see võib selle kandjatele häid asju tuua. 

 Oluline on aga ka märkida, et mõned inimesed võivad kanda käevõru moeavaldusena, ilma et sellel oleks vaimset või kultuurilist tähtsust. 

Aastaid kandsid Tiibeti kohalikud mungad mediteerides ja palvetades nöörist käevõrusid. Kuna mungad kannavad neid oma vaimse tegevuse ajal , imbuvad need käevõrud läbi positiivse energiaga. 

5 PÕHJUST, MIKS KANDA TIIBETI KÄEVÕRUSID 

1. Püha loomisprotsess 

Tiibeti käepaeladEsimene ja peamine põhjus, miks peaksite kandma Tiibeti käevõrusid, on see, et need toovad õnne. Algselt valmistati neid käevõrusid tiibeti munkade poolt. Parim asi sõlmede juures on see, et neid õnnistati sidumise ajal võimsate mantratega. Tiibeti mungad lõid käevõru budistlikke mantraid lauldes, laadides neid vaimse energiaga. 

Tiibetlased usuvad, et mantra energia, mida nad laulsid, ühtib universumi vibratsiooniga. See loob tasakaalu munga käevõru ja maailma energiate vahel. Üks levinumaid palveid, mida käevõrude valmistamisel lauldakse, on Om Mani Padme Hum mantra. 

2. Kaitse negatiivse energia eest

 

Tiibeti käepaelad Tiibeti käevõrud on loodud mantraid kordades. Seega kaitsevad need käevõrud suurepäraselt kandjaid negatiivse energia eest. Kui olete budistlik käevõru kandnud, tunnete, et positiivne energia voolab läbi teie. 

Kuna Tiibeti käevõrud kaitsevad kandjat negatiivse energia eest, on need tuntud ka kui “kaitsetalisman”. Kui soovite, et teie elu oleks täis positiivset energiat, peaksite hakkama kandma budistlikke käevõrusid. 

 

3. Tundke end motiveerituna 

Kas tunnete sageli eesmärgitunde puudumist? Kas on päevi, mil tundub, et olete oma elu fookuse kaotanud? Tiibeti käevõru toimib täiusliku meeldetuletusena, mis toob teid tagasi õigele teele. Iga kord, kui näete käevõru oma randmel, meenuvad teile asjad, mida olete kavatsenud saavutada. See toimib täiusliku motivatsioonina, et juhtida oma elu eesmärkide ja eesmärkide sisuka uurimise poole. See aitab suunata teie positiivset energiat nende eesmärkide poole. Nende eesmärkide seadmisel peaksite siiski olema võimalikult selge ja täpne. Peaaegu nii, et saate tulemusi visualiseerida.  Iga kord, kui seda vaatate, tunnete motivatsiooni ja julgustust. 

 4. Pidev meeldetuletus elu mõttest 

Meie igapäevases omandikeskses elustiilis sassis, tuletavad Tiibeti käevõrud meile pidevalt meelde, mis elu on. Tiibeti käevõru on valmistatud lõpututest sõlmedest. Filosoofilises budismis on lõputu sõlm üks kaheksast soodsast sümbolist. See ütleb meile, et nagu lõputu sõlm, on meie maised eksistentsid sünni, elu ja surma pidevad tsüklid. See tähistab ka pidevaid katsumusi ja katsumusi, mida meie meeled regulaarselt kannatavad. See Buddha õpetus, mis avaldub sõlme kaudu, aitab meil elada sisukat elu, ilma et peaksime pidevalt muretsema oma võitude ja kaotuste pärast. 

 5. Toob õnne; Annab tšakratele energiat 

Tiibeti käevõrud toovad õnne. Kui soovite oma ellu õnne ja õitsengut tuua, kandke käevõrusid vasakul randmel. Tiibeti budistid usuvad, et meie keha vasak pool on see, mis võtab vastu. Peale selle, et Tiibeti käevõrud toovad kandjale õnne, aitavad need korda teha ka meie tšakrad.  

Ka eri värvidel on eri tähendused:  

❤️ Punane  värv sümboliseerib kirge ja armastust ning kuuma stressi ajal viha. Tiibeti budistlikud punased nöörist käevõrud on kõige levinum sort ja loovad tugeva sideme kandjaga. Punane tähistab juurtšakrat ja võib aidata vabastada blokeeritud energiat selles piirkonnas. Punased nöörist käevõrud esindavad sageli verd ja eluenergiat. See aitab tugevdada maandavaid energiaid, mis juurutavad teid maa peale ja hoiavad teid olevikus paigal. Teadaolevalt kaitsevad punased käevõrud teid  “kurja silma” negatiivse energia eest-inimene, kes vaatab sulle kadedusega otsa ja saadab sulle negatiivseid vibratsioone.

🖤 Mustad tiibeti käepaelad esindavad salapärast ja tundmatut kogu universumis. Ainult tundmatut otsides saame oma teadmisi täiustada ja laiendada. Mustad käevõrud on mõeldud mõtlejatele. Need sümboliseerivad lõpmatust kõigis mõõtmetes ja võimaldavad teil sügavamalt mõtiskleda maailma vastuseta saladuste üle.     

Kiku Disain pakub teile punaseid ja musti  Tiibeti käevõrusid, koos metallist sümbolitega ja ilma.  Saate nendega tutvuda meie veebisaidil. Ma ei laula neid käevõrusid sõlmides küll alati mantraid, küll aga kuulan neid taustal teiste esituses, vahel ümisen kaasa ja põimin nendesse kõik oma head soovid tulevasele kandjale. 

Vali oma käepael siit  👉 https://www.kikudisain.ee/product-category/kaevorud/kaepaelad/

Shopping Cart