Sale!

Egiptuse stiilis makramee choker/ hall

Original price was: 39,00 €.Current price is: 25,00 €.

Makramee kaelakee, mille keskel on hall ahhaadist helmes. See ehe on reguleeritav, nii et see sobib kõigile.  Lihtsalt libistage nööri, et viia kaelakee soovitud pikkuseni. See annab kandjale mitu võimalust, kuidas ta kaelakeed kanda soovib.

Egiptuse stiilis kaelakee, mis sobib nii  boheemlasliku, hipiliku kui ka maalähedase stiiliga.

See ehe  on käsitsi valmistatud mikromakramee tehnikas.
Makramee on iidne käsitöötehnika, mis hõlmab mustri loomiseks sõlmede kasutamist. Ehete loomisel kasutatakse seda tehnikat väiksema nööriga, seega nimetatakse seda mikromakrameeks.

Valmistamisel on kasutatud kvaliteetset vahatatud nööri, et tagada tugevus, veekindlus ja vastupidavus. See ei narmenda isegi pärast aastatepikkust kasutamist.  Värv ja disain püsivad ilusad.

AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline kvarts ja omakorda veel ka ränidioksiid. AHHAAT elavdab keha talitlusi, annab julgust ja tugevdab südant. Ta tasakaalustab emotsioone ja annab füüsilise kindlustunde. Ahhaat on ka multifunktsionaalne kaitsekristall. Ta hakkab automaatselt kaitsma seda, kes ahhaati endaga kaasas kannab või seda keskkonda, kuhu ahhaat on toodud. Ahhaat on ka väga hea inspiratsiooniallikas. Ta inspireerib Sind ja aitab Sul inspiratsiooni ellu viia.

See kee on Choker kaelakunistus.  Choker on liibuv kaelakee, mis on väga tihedalt ümber kaela. Tegemist on kaelaehtega, mida kanti juba 15. sajandil ning mis oli tol ajal ca. 40 cm pikkune enamasti pärlitest koosnev kaelaehe.

Shopping Cart