Hundi ripatsiga kaelakee

55,00 

Naturaalsest mustast obsidiaanist hundi ripatsiga kaelakee. Kee ise on sõlmitud siidiniidile vaheldumisi mustast matist ja läikivast ahhaadist.

Kee pikkus 68cm.

Ripatsi mõõdud: 5cm x 3.8cm x 0.8cm

 

Saadavus: Ainult 1 laos

Sellel imelisel hundi ripatsiga kaelakeel on musta obsidiaani kivisse raiutud hundi pea.

Meie esivanemad hoidsid ja austasid hunte väga. Usuti, et hundid kaitsevad kurja silma ja halbade vaimude eest. 🐺

Hunt on väga levinud  paljude Põhja-Ameerika ja Euroopa kultuuride, samuti teiste maailma paikade müütide ja legendide seas. Hunt on olend, kellel on kõrge lojaalsuse ja jõu tunne. Hunt on uskumatu suhtleja, nad on väljendusrikkad nii hääleliselt kui ka füüsiliselt. Hundi parimad omadused on lojaalsus, suuremeelsus, intelligentsus, sõbralikkus, kaastunne ja hea suhtlemine.

Sellel hundiripatsil on hiina täht: 騰
See tähendab “tõusma, hüppama ja üles minema”.

OBSIDIAAN on vulkaanilise tegevuse tulemusena moodustunud looduslik klaas, mida leidub erinevates toonides ja läbipaistvuse astmes. Muutumise ja uuestisünni kivi. Kaitseb hästi psüühikat välismaailma mõjutuste eest. Obsidiaan aitab inimestel alistuda või lahti lasta negatiivsetest harjumustest või minevikuteedest, mis ei teeni enam nende praegust seisundit.

Must OONÜKS/AHHAAT on võimas ja tugeva toimega kivi. Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust. Must ahhaat/oonüks annab elujõudu, aitab vältida enda energia äravoolu ja on tugev kaitsekivi. Ta on ka maandavate omadustega nagu enamik tumedaid kive.

Ripatsi mõõdud: 5cm x 3.8cm x 0.8cm

Kee pikkus 68cm

Helmed: 8mm

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart