Jalakee/ must makramee

27,00 

Boho stiilis reguleeritava suurusega  jalakee.  Kasutatud on ka kuldseid messinghelmeid, ahhaadi chipse ning kvaliteetset Brasiilia vahatatud  makrameeniiti , mis teeb jalakee ülimalt vastupidavaks, rebenemis- ja veekindlaks.

Saadavus: Ainult 1 laos

Nende  ehete jaoks kasutan messingist helmeid ja ripatseid, ahhaadist chipse  ning kvaliteetset Brasiilia vahatatud  makrameeniiti , mis teeb jalakee ülimalt vastupidavaks, rebenemis- ja veekindlaks.

See kaunis   jalakee sobib ideaalselt kõigile, kes on lummatud  boheemlaslikust ehete stiilist. Jalavõru sobib ideaalselt nii iga boheemliku kleidiga kui ka  lemmiktossupaariga igapäevaeluks.

Reguleeritav liugkinnis võimaldab jalavõru kanda igas suuruses jalal ja annab loomuliku tunde mugavaks igapäevaseks kasutamiseks.

MUST AHHAAT  on võimas ja tugeva toimega kivi. Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust. Must ahhaat/oonüks annab elujõudu, aitab vältida enda energia äravoolu ja on tugev kaitsekivi. Ta on ka maandavate omadustega nagu enamik tumedaid kive.

 

 

Sulle võib meeldida ka…

  • Jalakee
  • Kaurikarpidest jalakee
Shopping Cart