Kuukivist kaelekee poolkuu ja tilga ripatsiga

45,00 

Naturaalsest kuukivist kaelakee Poolkuu ja tilgaga.

Kee on reguleeritava pikkusega. Kasutatud 6mm kuukivi helmeid. Tilkadel samuti kuukivi. Sõmitud siidiniidil.

Pikkus 45-67 cm ilma ripatsita.

Ripatsi kõrgus 3cm.

Saadavus: Ainult 1 laos

KUUKIVI on naiseliku energiaga kivi, mis on seotud intuitsiooniga. Ta on rahustava mõjuga, võtab maha pingeid, leevendab tugevaid tundeid, on abiks muutustega toimetulekul. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armastust. Ta on tuntud uute alguste kivina ja  aitab pöörata elus uut lehekülge ning alustada taas puhtalt lehelt.

POOLKUU sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika panna kokku kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi- kuu ja kristall:

-Poolkuu on ka seotud müstiliste ja maagiliste jõududega. Kui poolkuu on ühendatud kuukiviga, võib see viidata spirituaalsele ja intuitiivsele tarkusele ning sümboliseerida müstilisi võimeid või salapära. Kuutsükkel, mis hõlmab kuu faaside muutumist, võib olla seotud elu muutustega.

-Poolkuu ja kuukivi võivad sümboliseerida elutsüklit, arengut, muutuste aktsepteerimist ja tasakaalu otsimist.

-Mõned kultuurid usuvad, et kuukivi omab kaitsevaid omadusi ja toob õnne kandjale. Sellisel juhul võib poolkuu koos kuukiviga olla talismaniks või õnne sümboliks, mis pakub kaitset ja õnnistust.

Shopping Cart