Kuukivist kaelekee Kiiliga

45,00 

Naturaalsest kuukivist kaelakee Kiiliga.

Kee on reguleeritava pikkusega. Kasutatud 6mm kuukivi helmeid. Kiilil kuukivi. Sõmitud siidiniidil.

Pikkus 45-67 cm ilma ripatsita.

Kiili kõrgus 4cm.

Saadavus: Ainult 1 laos

KIILi peetakse sageli transformatsiooni ja muutuste sümboliks. Seda seetõttu, et kiilidel toimub märkimisväärne metamorfoos vees elavast nümfist kauniks lendavaks putukaks. Tavaliselt elab kiil suurema osa oma elust nümfina. Ta lendab vaid murdosa oma elust ja tavaliselt mitte kauem kui paar kuud. See täiskasvanud kiil teeb seda kõike selle paari kuuga ja ei jäta midagi soovida. See elustiil sümboliseerib ja ilmestab hetkes elamise ja täiel rinnal elamise voorust. Hetkes elades oled teadlik sellest, kes sa oled, kus sa oled, mida teed, mida tahad ja mida mitte, ning teed hetkest-hetke teadlikke valikuid. See võime võimaldab teil elada oma elu ilma kahetsuseta nagu suur kiil. Sellisena seostatakse kiilisid sageli isikliku kasvu, eneseteostuse ja vaimse uuenemisega.

Mõnes kultuuris peetakse kiilisid ka jõu, julguse ja õnne sümboliks. Muistsed jaapanlased uskusid, et kiil esindab julgust ja võitu, samas kui põlisameeriklased nägid kiili uuenemise ja positiivse energia sümbolina. Lisaks on kiilid tuntud oma kiirete, väledate liikumiste ja võime poolest liikuda igas suunas. See on viinud selleni, et kiili seostatakse kohanemisvõime ja paindlikkusega, aga ka hetkes elamise ja kohalolekuga.

KUUKIVI on naiseliku energiaga kivi, mis on seotud intuitsiooniga. Ta on rahustava mõjuga, võtab maha pingeid, leevendab tugevaid tundeid, on abiks muutustega toimetulekul. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armastust. Ta on tuntud uute alguste kivina ja  aitab pöörata elus uut lehekülge ning alustada taas puhtalt lehelt.

Shopping Cart