Mikromakramee kaelakee “Öö”

44,00 

Mikromakramee tehnikas punutud kaelakee/choker.  Kaunistuseks ohtralt messingist pärleid, mis püsivad kaua ilusad. See ehe on reguleeritav, nii et see sobib kõigile.  Lihtsalt libistage nööri, et viia kaelakee soovitud pikkuseni. See annab kandjale mitu võimalust, kuidas ta kaelakeed kanda soovib.

See kaelakee sobib nii  boheemlasliku, hipiliku kui ka maalähedase stiiliga. Kanna seda kas igapäevaselt või ka pidulikematel juhtudel. Võid kombineerida ka teiste kaelaehetega.

Laost otsas

See ehe  on käsitsi valmistatud mikromakramee tehnikas. Makramee on iidne käsitöötehnika, mis hõlmab mustri loomiseks sõlmede kasutamist. Ehete loomisel kasutatakse seda tehnikat väiksema nööriga, seega nimetatakse seda mikromakrameeks.

Valmistamisel on kasutatud kvaliteetset vahatatud nööri, et tagada tugevus, veekindlus ja vastupidavus. See ei narmenda isegi pärast aastatepikkust kasutamist.  Värv ja disain püsivad ilusad.

See kee on Choker kaelakunistus.  Choker on liibuv kaelakee, mis on väga tihedalt ümber kaela. Tegemist on kaelaehtega, mida kanti juba 15. sajandil ning mis oli tol ajal ca. 40 cm pikkune enamasti pärlitest koosnev kaelaehe.

Kaunistuseks ohtralt messingist pärleid, mis püsivad kaua ilusad.

-Messingist helmed on vastupidavad tumumisele ja korrosioonile, tagades, et ehted säilitavad oma ilu veel aastaid.

-Messingist helmed on hüpoallergeenilised, muutes need suurepäraseks valikuks tundliku nahaga inimestele

-Lihtne hooldus: pehme lapiga pühkimine hoiab need säravana.

Shopping Cart