Mustast obsidiaanist hundiga kee

45,00 

Mustast obsidiaanist hunt on  siidiniidile lükitud koos musta oonüks/ahhaadi helmestega ja tiigrilma chipsidega. Kee on reguleeritava pikkusega ja sobib ka meestele, kuid miks mitte ka naisetele.

Pikkus 50-74cm.

Laost otsas

Meie esivanemad hoidsid ja austasid hunte väga. Usuti, et hundid kaitsevad kurja silma ja halbade vaimude eest. 🐺

Must OONÜKS/AHHAAT on võimas ja tugeva toimega kivi. Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust. Must ahhaat/oonüks annab elujõudu, aitab vältida enda energia äravoolu ja on tugev kaitsekivi. Ta on ka maandavate omadustega nagu enamik tumedaid kive. 

TIIGRISILM on tõeliselt tõhus kaitsekristall ja enesetunde turgutaja. Ta on kristall, mis aitab Sul olla iseenda vastu aus. Tiigrisilm annab inspiratsiooni ja motiveerib tegutsema. Ta aitab tasakaalustada juurtšakrat , et tunneksid end turvaliselt, koduselt ja maandatult ja saaksid lahti ebakindlusest elus hakkama saamise suhtes ja hirmust finantsilise toimetuleku ees. Mõnus kandmine käesoleval  tiigriaastal.  

OBSIDIAAN on vulkaanilise tegevuse tulemusena moodustunud looduslik klaas, mida leidub erinevates toonides ja läbipaistvuse astmes. Muutumise ja uuestisünni kivi. Kaitseb hästi psüühikat välismaailma mõjutuste eest. 

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart