Väekee-akvamariin ja tuliahhaat

65,00 

Mala e. väekas kee, mis koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

Siin väekees  kaitsevad ja rahustavad sind  koostöös helesinine akvamariin ja sinine tuliahhaat 😍.

Laost otsas

Kauges minevikus peeti AKVAMARIINI  merejumalanna kiviks ning seetõttu on ka väga paljude Egiptuse muumiate juurest leitud justnimelt akvamariine. Ka ladina keeles tähendab Aqua mare merevett. Olemuselt on akvamariin tasakaalustav ja stressi vähendav kivi, mõjudes rahustavalt. Akvamariin kulub marjaks ära, kui Sul on käsil intensiivne vaimse arengu periood – ta aitab Sul iseenda hinge sügavamaid kihte mõista ning isiksuseks kujuneda. Akvamariin suurendab inimese loomingulisemat poolt. Ta õpetab armastama ja ennekõike iseennast armastama ning aktsepteerima.

AHHAAT on multifunktsionaalne kaitsekristall. TULIAHHAAT on väga kiiretoimeline kristall, mis muudab energiaid enda lähedal silmapilkselt. Tuliahhaat  annab võimsa kaitse, eriti pahatahtlikkuse eest. Ehitades ümber keha kaitsekilbi, pöörab see kivi kurjuse tagasi selle allika juurde, nii et see mõistab, mida ta teeb. Tuliahhaat on iseäranis hea emotsionaalsete traumade tervendaja. Ta aitab ennast taas usaldama õppida ning omaks võtta oma tõeline olemus. Tuliahhaat aitab elada kooskõlas oma südamega ning väljendada oma tõde. Ta aitab ka oma eesmärke näha ning nende poole püüelda.

Sulle võib meeldida ka…

  • Pihlaka kõrvarõngad sinise tutiga
Shopping Cart