Väekee-hauliit ja ahhaat

55,00 

Mala e. väekas kee, mis koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

Valge hauliidi vahele on pikitud musta ahhaadi helmeid . Guruks must ahhaat. See kee on hea stressimaandaja. Kandke seda malat rahustamiseks ja rahu toomiseks oma hinge.

Laost otsas

VALGE HAULIIT on üks parimaid rahustava toimega ning hirmude eemaldamise kristalle. Tema energia on nii sügavale tungiv, et kandja aurast ja mõtlemisest hakkab eemalduma hirm selle ees, mis muret tekitab. Hea stressileevendaja. Aitab lahustada vihaenergiat ja aru saada selle põhjustest. See on kristall, mis soodustab arukat ja rahulikku suhtlust. Suurendab teadasaamise soovi, aga samas rahustab emotsioone, lastes vabaks pingul keeled, mis seovad vanu emotsioone praeguse elu päästikutega. Vaigistab ülemõtlemist ja ärevust tekitavaid tundeid, hea stressi ja viha leevendaja. Õpetab kannatlikkust ja aktsepteerimist. AHHAAT on multifunktsionaalne kaitsekristall. MUST AHHAAT kannab endaga kaasa energiat, mis kaitseb seda, millega see parasjagu kokku puutub ja seega on Musta ahhaati väga kasulik kasutada enda elu kaitsval eesmärgil. Ta annab energiat edasi liikumiseks. Ahhaat soodustab sisemist stabiilsust, meelerahu ja küpsust.
Shopping Cart