Väekee-mäginefriit ja kassisilm

70,00 

Mala e. väekas kee, mis koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

Väekee helerehelisest mäginefriidist ja kassisilmast. Guru jadeiit. Lisatud hõbedane tiivuline haldjas.

Laost otsas

ROHELINE MÄGINEFRIIT mõjub mõtlemisele ja tahtejõuleannab sisemist jõudu ja julgust ning aitab kavatsetut täide viia. Ta annab meelele vastupidavust ja selgust ning sobib neilekes teevad vaimset töödmille juures on vaja suurt täpsust ja tähelepanuRopheline jaad aitab mõtteid vaigistada ja toetab meditatiivset eluviisi. Ta sobib sisemise vaikuse otsijaile ning aitab mõtluseks valmistuda. Nefriidil arvatakse olevat võime säilitada suguvõsa energiat ning pikendada eluiga. 

KASSISILM ei ole kivi, vaid on kivil esinev efekt. Kassisilma efektiks loetakse seda, kui kivilt peegeldub vastu triip, mis kivi liigutades kaasa jookseb – justnagu oleks tegu kissis kassi silmadega. Kivid, millel see efekt kõige sagedamini esineb, on krüsoberüllil, tiigrisilm ja apatiit, harvem aga kohtab seda sellistel kristallidel nagu roosa kvarts, kuukivi, rubiin jne. Sellepärast ei ole kassisilmale võimalik ühest üldiseloomustust anda kuna ta võib tekkida 6–7 erinevast kivist.
Kaitseb inimest ning parandab nägemist. 🥰

JADEIIT e. jaad on tuntud paljude nimede all, sealhulgas nefriit, rohekivi või pounamu. Geoloogid kasutavad kõige sagedamini terminit nefriitjaade, samas kui maoorid nimetavad oma väärtuslikku kivi pounamuks. Uus-Meremaa varajased euroopa asukad nimetasid seda roheliseks kiviksseda nime kasutatakse tänapäevalgi ja arvatakse, et see on mäletamise lihtsuse poolest ajaproovile vastu pidanud. Kõigile teistele teatakse seda kivi lihtsalt jadeiidina. 

 

Shopping Cart