Väekee-mäginefriit ja kassisilm

65,00 

Mala e. väekas kee, mis koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

Väekee helerehelisest mäginefriidist ja kassisilmast. Lisatud mõned kuukivid naiseliku energia toetuseks.

Laost otsas

ROHELINE MÄGINEFRIIT mõjub mõtlemisele ja tahtejõuleannab sisemist jõudu ja julgust ning aitab kavatsetut täide viia. Ta annab meelele vastupidavust ja selgust ning sobib neilekes teevad vaimset töödmille juures on vaja suurt täpsust ja tähelepanuRopheline jaad aitab mõtteid vaigistada ja toetab meditatiivset eluviisi. Ta sobib sisemise vaikuse otsijaile ning aitab mõtluseks valmistuda. Nefriidil arvatakse olevat võime säilitada suguvõsa energiat ning pikendada eluiga. 

KASSISILM ei ole kivi, vaid on kivil esinev efekt. Kassisilma efektiks loetakse seda, kui kivilt peegeldub vastu triip, mis kivi liigutades kaasa jookseb – justnagu oleks tegu kissis kassi silmadega. Kivid, millel see efekt kõige sagedamini esineb, on krüsoberüllil, tiigrisilm ja apatiit, harvem aga kohtab seda sellistel kristallidel nagu roosa kvarts, kuukivi, rubiin jne. Sellepärast ei ole kassisilmale võimalik ühest üldiseloomustust anda kuna ta võib tekkida 6–7 erinevast kivist.
Kaitseb inimest ning parandab nägemist. 🥰

KUUKIVI on naiseliku energiaga kivi, mis on seotud intuitsiooniga. Ta on rahustava mõjuga, võtab maha pingeid, leevendab tugevaid tundeid, on abiks muutustega toimetulekul. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armastust. Ta on tuntud uute alguste kivina ja  aitab pöörata elus uut lehekülge ning alustada taas puhtalt lehelt.

Shopping Cart