Väekee-must kuukivi ja ahhaat

75,00 

Mala e. väekas kee, mis koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

See mala on eriti luksuslik, koosnedes mustast kuukivist,  ahhaadist ja suitsukvartsist.  Guruks suur  korall ahhaat.

Laost otsas

KUUKIVI on uute alguste kivi, ta aitab pöörata elus uut lehekõlge ning alustada taas puhtalt lehelt.
Kuukivi varieerub oma värvuselt ning võib olla valge, kreemjas, hallikas, kollakas, virsikuvärvi, sinakas, rohekas, aga isegi roosa või must. Kergelt läbikumav, pärlmutri helgiga kivi meenutab kuud, on kuuga tugevalt seotud ning mõjutab unenägusid ja unenägemist. Nii nagu kuukivi müstiline värvus ja helk meenutab Kuud, nii on ka tema salapärased energiad seotud Kuu faasidega. Kõige aktiivsemalt toimetavad need täiskuu ajal. Kasvava kuu ja täiskuu ajal aitab ta luua uut, tuua seda oma ellu, panna kasvama ja suurendada seda. Kuu kahanevas faasis aitab kivi vaadata endasse, pöörduda sissepoole, jätta seljataha vana ja ebaoluline, mis on oma aja ära elanud.
Kuukivi on naiseliku energiaga kivi, mis on seotud intuitsiooniga. Ta on rahustava mõjuga, võtab maha pingeid, leevendab tugevaid tundeid, on abiks muutustega toimetulekul. Kuukivi peetakse naiste kiviks, aga ta on hea ka meestele, sest tasakaalustab mees- ja naisenergiaid.

SUITSUKVARTS on üks tõhusamaid maandavaid kivisid, tasakaalustab emotsionaalselt tujumuutuseid ja rahustab meeli. Vähendab kadedust, viha, ärevust ning kartusi, muutes kõik selle negatiivse energeetika positiivseks. Aitab närvilisusel kaduda ja Sind tasakaalus hoida.

Juba iidsetest aegadest tuntakse AHHAATI võimsa kaitsekivina, mis hoiab eemal negatiivse energia nii inimesest kui kodust. Ta energiad on aeglased, kuid tugevad ning puhastavad keha ja energiavälja sinna kogunenud blokeeringutest nii emotsionaalsel kui ka mentaalsel tasandil.

Shopping Cart