Väekee- roheline jaad ja akvamariin

55,00 

Mala e. väekas kee, mis koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

Roheline jaad annab sisemist jõudu ja vastupidavust. Tema energia kiirendab tervenemisel ning aitab täita unistused. Lisatud ka rohelist sammmalahhaati ja guruks akvamariin,

Laost otsas

Jadeiit e. jaad on tuntud paljude nimede all, sealhulgas nefriit, rohekivi või pounamu. Geoloogid kasutavad kõige sagedamini terminit nefriitjaade, samas kui maoorid nimetavad oma väärtuslikku kivi pounamuks. Uus-Meremaa varajased euroopa asukad nimetasid seda roheliseks kiviksseda nime kasutatakse tänapäevalgi ja arvatakse, et see on mäletamise lihtsuse poolest ajaproovile vastu pidanud. Kõigile teistele teatakse seda kivi lihtsalt jadeiidina. 

ROHELINE MÄGINEFRIIT mõjub mõtlemisele ja tahtejõule, annab sisemist jõudu ja julgust ning aitab kavatsetut täide viia. Ta annab meelele vastupidavust ja selgust ning sobib neile, kes teevad vaimset tööd, mille juures on vaja suurt täpsust ja tähelepanu. Ropheline jaad aitab mõtteid vaigistada ja toetab meditatiivset eluviisi. Ta sobib sisemise vaikuse otsijaile ning aitab mõtluseks valmistuda. Nefriidil arvatakse olevat võime säilitada suguvõsa energiat ning pikendada eluiga. 

SAMMALAHHAAT on küllusekivi ja uute alguste kivi. Enesehinnangu tõstja, positiivsuse sisendaja, tunnete tasakaalustaja. Sammalahhaat on hirmude peletaja, stressi ja depressiooni leevendaja.  

AKVAMARIIN kulub marjaks ära, kui Sul on käsil intensiivne vaimse arengu periood – ta aitab Sul iseenda hinge sügavamaid kihte mõista ning isiksuseks kujuneda. Tuntud ka kui igavese nooruse ja õnne kristall. Akvamariin pakub ka rahu ja sisemist rahulikkust, mis aitab teie meelt rahustada.

Shopping Cart