Väekee- Trochuse helmed

69,00 

Mala e. väekas kee on ehe, mis toetab Sinu unistusi ja soove ning vajadusel kaitseb, hoides negatiivse eemal. Ta koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

Trochuse helmed  ja Guru- Mehhiko laguuni ahhaat.

Pikkus 103cm. koos Guru ja tutiga 128cm.

Saadavus: Ainult 1 laos

Trochuse (keskmise suurusega kuni suured koonilise kujuga meriteod, millekoore sisemus on pärlmutter) kesti on sajandeid kasutatud mitmel otstarbel, sealhulgas valuutana, ehtena ja dekoratiivsete esemetena. Mõnedes kultuurides usutakse, et Trochus Shell’il on vaimne või raviv jõud ning seda kasutatakse traditsioonilises meditsiinis. Tänapäeval hinnatakse Trochus Shell’i endiselt selle ilu pärast ja seda kasutatakse laialdaselt ehetena ja muude dekoratiivesemete tootmisel.
Trochus kestast helmed  stimuleerivad intuitsiooni, tundlikkust, kujutlusvõimet ja kohanemisvõimet. Aitavad suurendada vaimset selgust ja annab otsuste langetamisel selgust. See soodustab koostööd enese ja teiste vahel ning ka eneses. See annab grupile ühtse energia.
Guru helmeks on Mehhiko laguuni ahhaat. See  on maailmas üks enim hinnatud ahhaat. Selles on koos triibuline kaltsedon, tulipunane, sügav punane, piimvalge, hall, kollane ja kuldne. Seda ahhaati leidub ainult 5 ruutkilomeetrisel alal Mehhiko kauges Chihuahua piirkonnas.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart