Väekee-yooperliit

65,00 

Mala e. väekas kee, mis koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

Väekee koosneb yooperliidi ja musta  ahhaadi helmestest. Guruks Matrix/Picasso jaspis.

Laost otsas

YOOPERLIIT on  müstiline helendav kivi. See on süeniit, mis on rikas fluorestseeruva sodaliidi poolest. Tavalise halli kivina näiv kivi ärkab ellu ultravioletses valguses ja helendab erinevates värvides. Need pimedas helendavad kivid avastati ametlikult 2017 ja neid võib leida Põhja-Michigani randadest.

Yooperliit on tõe kivi, mis võimaldab ära tunda ja objektiivselt väljendada oma tundeid. Yooperliit vabastab viha ja negatiivsed mõtted ning aitab võidelda teie hirmude ja foobiate vastu. See loob selge ja läbinägeliku meele, mis suudab leida sisemise rahu. Yooperliit stimuleerib enese aktsepteerimist ja enesekindlust.

Must OONÜKS/AHHAAT on võimas ja tugeva toimega kivi. Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust. Must ahhaat/oonüks annab elujõudu, aitab vältida enda energia äravoolu ja on tugev kaitsekivi. Ta on ka maandavate omadustega nagu enamik tumedaid kive.

PICASSO JASPIS on kauni kunstipärase välimusega kristall. Talle on iseloomulikuks väga kirju struktuur ja kõik erinevad kristallid näevad väga omapärased välja. Picasso Jaspis ehte kujul näeb alati omapärane välja. Picasso Jaspis aitab tulla toime kõigega, mis elus juhtuda võib, ning hoida õiget kurssi. Toetab mõõnaperioodidel ja aitab suhtuda ellu rahulikult ja positiivselt. Picasso jaspis aitab leida ennast, olla loov, unistada ja järgida oma elu eesmärki. On abiks sarnase mõtlemise ja huvidega inimeste leidmisel ja toimivate suhete loomisel. Picasso jaspis on ka tunnete maandaja ning kaitsekivi.

Shopping Cart