Kaurikarbiga makramee jalakee

15,00 

Boho stiilis reguleeritava suurusega kaurikarbiga (Cowrie shell) jalakee. Valge Cowrie kest on kinnitatud mikromakramee tehnikas punutud  jalavõru külge . Kasutatud on ka kuldseid messinghelmeid ning kvaliteetset Brasiilia vahatatud  makrameeniiti , mis teeb jalakee ülimalt vastupidavaks, rebenemis- ja veekindlaks. Jalakee on väga kerge, nii et unustad täielikult ta olemasolu.

Kõikjal, kus kaurikarpe leidub, sümboliseerivad need peaaegu alati rikkust ja viljakust. Aafrika legendide järgi esindavad cowrie-karbid ookeanijumalanna Yemaya kaitsejõudu. Naised üle kogu Lääne-Aafrika kujundasid neist ehteid viljakuse, naiselikkuse ja edukate sünnituste sümbolina. Rohkem lugemist nende karpide kohta siin. 

Nende  ehete jaoks kasutan valgeid Cowrie kestasid , klaashelmeid ning kvaliteetset Brasiilia vahatatud  makrameeniiti , mis teeb jalakee ülimalt vastupidavaks, rebenemis- ja veekindlaks.

See kaunis kaurikarbiga jalakee sobib ideaalselt kõigile, kes on lummatud  boheemlaslikust ehete stiilist. Jalavõru sobib ideaalselt nii iga boheemliku kleidiga kui ka  lemmiktossupaariga igapäevaeluks.

Reguleeritav liugkinnis võimaldab jalavõru kanda igas suuruses jalal ja annab loomuliku tunde mugavaks igapäevaseks kasutamiseks.

VÄRV

valge, beež, must

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart