Kaurikarpidega (Cowrie Shells) makramee jalakee/ naturaalvalge

27,00 

Boho stiilis reguleeritava suurusega kaurikarpidest (Cowrie shells) jalakee. Valged Cowrie kestad on kinnitatud mikromakramee tehnikas punutud  jalavõru külge . Kasutatud on ka valgeid klaashelmeid  ning kvaliteetset Brasiilia vahatatud  makrameeniiti , mis teeb jalakee ülimalt vastupidavaks, rebenemis- ja veekindlaks.

Saadavus: Ainult 1 laos

Kõikjal, kus kaurikarpe leidub, sümboliseerivad need peaaegu alati rikkust ja viljakust. Aafrika legendide järgi esindavad cowrie-karbid ookeanijumalanna Yemaya kaitsejõudu. Naised üle kogu Lääne-Aafrika kujundasid neist ehteid viljakuse, naiselikkuse ja edukate sünnituste sümbolina. Rohkem lugemist nende karpide kohta siin. 

Nende  ehete jaoks kasutan valgeid Cowrie kestasid , klaashelmeid ning kvaliteetset Brasiilia vahatatud  makrameeniiti , mis teeb jalakee ülimalt vastupidavaks, rebenemis- ja veekindlaks.

See kaunis kaurikarpidest  jalakee sobib ideaalselt kõigile, kes on lummatud  boheemlaslikust ehete stiilist. Jalavõru sobib ideaalselt nii iga boheemliku kleidiga kui ka  lemmiktossupaariga igapäevaeluks.

Reguleeritav liugkinnis võimaldab jalavõru kanda igas suuruses jalal ja annab loomuliku tunde mugavaks igapäevaseks kasutamiseks.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart