Kõrvarõngad lootoseõis tutiga / lilla

45,00 

Nendes kõrvarõngastes saavad kokku Lootose õie sümbol ja tutt, mis budismis tähistab lootose juuri. Lootoseõis on punutud mikromakramee tehnikas  vahatatud sünteetilisest nöörist, mis on väga vastupidavate värvidega ja ka tugev. Lisandiks ametüsti helmed, mis muudavad negatiivse energia positiivseks ning toovad kaasa rahu ja tasakaalu.

Kinnitused kaetud 925 hõbedaga. Pikkus 14cm.

Saadavus: Ainult 1 laos

LOOTOSE  peamiseks sümboliks on erinevates kultuurides olnud läbi aegade puhtus ja armastus. Peale ilusa väljanägemise on lootoseõiel ka väga jõuline energia. Seda on peetud juba Vana-Egiptuse ajast pühaks lilleks.

Lootost peetakse tugevuse, taassünni , uute alguste ja uue energia lilleks selle õitsemistehnika tõttu. Need päeval õitsevad taimed sukelduvad ja sulguvad öösel ning ärkavad igal hommikul uuesti vee kohal.  Sealt on tulnudki lootosele uue alguse sümbolism. Lootosed juurduvad muda sisse, nende pikad varred ulatuvad ülespoole, et leida vee tipp. Kroonleht kroonlehe haaval väljub iga õis säravana mudasest veest tänu kaitsvale väliskattele, mis tõrjub mustust ja vett. Rohkem Lootose sümboli kohta võid leida siit : www.kikudisain.ee/lootose-sumboolika/

Läbi ajaloo on palvehelmeste TUTT olnud talisman ning võimu, kaitse, prestiiži ja vaimse sideme sümbol.  Aastate jooksul on seda kasutanud sõjaväe aadlikud, vaaraod, juhid ja preestrid. Budismis tähistab tutt lootose juuri, et meenutada kandjale analoogiat “pole muda, pole lootost”. Selle taga peitub tähendus selles, et ilma mudata ei saaks ilus lootoseõis kasvada. Tutt tähistab ühendust vaimuga ehk teie kõrgeimat tõde.

AMETÜST  kujutab endast lillakasvioletset kvartskristalli, mis oma värvi on saanud mangaanilt, raualt ja titaanilt.  Tema lillas värvuses on ühinenud taeva ja hinge sinine ning maa ja vere punane värv. Ta on hingekivi, mis vaigistab meele ja avab ukse vaimsesse maailma. Ta võimendab intuitsiooni ja tundlikkust. Ametüstil on võime muundada negatiivne energia positiivseks. Teda on hea kanda, kui on olnud nn”halb päev”.  Ametüst aitab vabastada negatiivse energia ja peatada negatiivsete asjade peale mõtlemise.  Tuues endaga kaasa rahu ja tasakaalu, sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Kõrge vaimse vibratsiooniga kristall, mis toetab vaimse kasvamise teekonnal.

Shopping Cart