Makramee käevõru kiviga

10,00 

Minimalistlik makramee käevõru poolvääriskiviga. Lisandiks kasutatud ka messingist helmeid.   Käevõru on reguleeritava suurusega.

Vali ise oma väekas kivi.

See käevõru on punutud parima kvaliteediga 1mm vahatatud  makrameeniidiga. Kiviks on kaunis looduslik kuukivi poolvääriskivi.

Käevõru on vastupidav, paindlik, veekindel ja väga mugav kanda. Sellega võib ka ujuda. Värv ei tuhmu ja säIilitab oma esialgse kuju aastaid.

AMASONIIT– on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut.

AMETÜST- võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.

KALTSEDON- annab tugevust ja visadust eesmärkide saavutamisel.  Neelab negatiivset energiat.

KARNEOOL-uute alguste kristall. Laeb sind elujõu ja positiivse energiaga.

LABRADORIIT- maagia ja transformatsiooni kristall. Tema näol on tegemist väeka kaitsekivi ning valgusetoojaga. Ta suurendab kandja intuitsiooni, vaimsete võimete arengut ning soosib sisemiste annete ja oskuste avastamist.

MÄGINEFRIIT- mõjub mõtlemisele ja tahtejõule, annab sisemist jõudu ja julgust ning aitab kavatsetut täide viia.

PÄIKSEKIVI– on väga võimsa positiivse energiavibratsiooniga kristall, mis toob päikest selle inimese ellu, kes seda kristalli kasutab. Aitab tervet ja postiivset enesehinnangut üles ehitada.

KUUKIVI- on naiseliku energiaga kivi, mis on seotud intuitsiooniga. Ta on rahustava mõjuga, võtab maha pingeid, leevendab tugevaid tundeid, on abiks muutustega toimetulekul.

SAMBLAROHELINE AHHAAT- jõukusekivina tõmbaba ligi küllust. Toob lisaks heale tervisele selle kandjale ka aardeid lokkavate aedade, materiaalse jõukuse ja lõbusate sõprade näol.

ROOSA KVARTS- on armastuse, helluse ja sensuaalsuse kivi. Ta aitab avada südant ja hinge armastusele ja aitab sul olla parem, romantilisem ja heatahtlikum inimene.

TIIGRISILM- on tõeliselt tõhus kaitsekristall ja enesetunde turgutaja. Ta on kristall, mis aitab Sul olla iseenda vastu aus. Tiigrisilm annab inspiratsiooni ja motiveerib tegutsema.

TULIAHHAAT-on seotud suhtluse, intuitsiooni ja sisemise tarkuse suurendamisega, sügavama ühenduse soodustamisega oma sisemise minaga ja eneseväljenduse hõlbustamisega.

Vali omale kivi

Amasoniit, Ametüst, Kaltsedon, Karneool, Labradoriit, Mäginefriit, Päiksekivi, Roosa kvarts, Samblaroheline ahhaat, Tiigrisilm, Tuliahhaat, Kuukivi

Shopping Cart