Mikromakramee käevõru Ahhaadiga

69,00 

Käsitsi sõlmitud mikromakramee tehnikas  käevõru suure  Sakura ahhaadi kiviga Madagaskarilt.

Laius 5cm. Reguleeritava kinnisega.

Valmistamisel on kasutatud kvaliteetset vahatatud nööri, et tagada tugevus, veekindlus ja vastupidavus. See ei narmenda isegi pärast aastatepikkust kasutamist.  Värv ja disain püsivad ilusad.

Saadavus: Ainult 1 laos

Sakura ahhaat on nimetatud Jaapani sõna “sakura” järgi, mis tähendab kirsipuud, kuna sellel on roosa ja valge triibulised mustrid, mis meenutavad kirsipuude õrnasid kroonlehti. Sakura ahhaat moodustub kaltsedooni kihtidest, mis on kvartsi perekonda kuuluv mineraal. Need kihid on tavaliselt triibulised erinevates roosa, valge ja mõnikord pruunides toonides. Kivi on sageli poleeritud ja kasutatakse ehtena, dekoratiivsetes nikerdustes ja muudes kaunistustes.

Lisaks esteetilistele omadustele usutakse, et Sakura ahhaadil on ka tervendavad omadused. Seda öeldakse, et see soodustab sisemist rahu, emotsionaalset tasakaalu ja harmooniat suhetes. Arvatakse, et sellel on ka rahustav toime meelele ja kehale, aidates vähendada stressi ja ärevust.

Sakura Ahhaat on uue alguse ja muutumise kivi. See aitab meil oma potentsiaali täielikult ära kasutada, olla kannatlikum ja anda aega asjadel areneda

See annab lohutavat energiat ja tuletab meile meelde, et kõik saab korda. Ja selle naiselik energia toob rahu ja vaikust.

Shopping Cart