Mikromakramee käevõru kuukivi ja maoga

55,00 

Idamaise hõnguga mikromakramee tehnikas käevõru. Reguleeritava suurusega. Beež,  kuukivi ja mao sümboolikaga.

 

Saadavus: Ainult 1 laos

Inglise keeles kutsutakse neid käevõrusid “Slave brachelet”. On väidetud, et “orjade käevõrud” olid inspireeritud ehetest, mida kandsid Ottomani impeeriumi haaremites orjastatud naised. Teised arvavad, et nimi tuleneb asjaolust, et sõrmused on aheldatud käevõrude külge ja on seega “orjastatud”.

See  käevõru on punutud parima kvaliteediga 1mm vahatatud  makrameeniidiga. Kiviks on kaunis looduslik kuukivi poolvääriskivi.

Loodud  naistele, kes tahavad välja näha ja tunda end eriliselt ning nautida oma ainulaadset stiili.

KUUKIVI on naiseliku energiaga kivi, mis on seotud intuitsiooniga. Ta on rahustava mõjuga, võtab maha pingeid, leevendab tugevaid tundeid, on abiks muutustega toimetulekul. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armastust. Ta on tuntud uute alguste kivina ja  aitab pöörata elus uut lehekülge ning alustada taas puhtalt lehelt.

MADU kui elujõudu tähistav energialaine sümbol esineb sisuliselt kõikides pärimustes üle maailma. Mao asend osutab tema esindatava energia seisundile. Kerra tõmbunud madu osutab energiale selle potentsiaalses vormis – kättesaadava, kuid mitteliikuvana. Lahti keerdunud lainekujuline madu viitab energiale liikuvas olekus. Madusid on kasutatud aegade algusest peale erinevae templite sümboolikas. Maosümboolika kaitseb kurjuse eest. Madu sümboliseerib ka elutarkust, jõulisust, oskust olla tugev.

Shopping Cart