Mikromakramee käevõru Outback Jaspisega

55,00 

Idamaise hõnguga mikromakramee tehnikas käevõru. Reguleeritava suurusega. Hallikasbeež.  Outback Jaspise kiviga.

 

Saadavus: Ainult 1 laos

Inglise keeles kutsutakse neid käevõrusid “Slave bracelet”. On väidetud, et “orjade käevõrud” olid inspireeritud ehetest, mida kandsid Ottomani impeeriumi haaremites orjastatud naised. Teised arvavad, et nimi tuleneb asjaolust, et sõrmused on aheldatud käevõrude külge ja on seega “orjastatud”.

See  käevõru on punutud parima kvaliteediga 1mm vahatatud  makrameeniidiga. Kiviks on kaunis looduslik Outback jaspise  poolvääriskivi.

Outback Jaspis  on haruldane Austraalia jaspise variatsioon, mis meenutab kivistunud puitu pruunide ja punakaspruunide toonidega.

Siin on mõned spirituaalsed tähendused ja omadused, mis on seostatud Outback Jaspisega:

  1. Maandamine ja Stabiilsus: Outback Jaspise kandmine võib aidata maandada inimese energiat ning luua stabiilsust nii emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil. See aitab hoida ühendust maaga ja tasakaalustada kõrgemaid energiakeskusi.
  2. Kaitse: Usutakse, et Outback Jaspisel on kaitsvad omadused, mis aitavad kaitsta negatiivse energia ja stressi eest. See võib luua justkui energetilise kilbi, mis aitab hoida kahjulikke mõjusid eemal.
  3. Loomulikud Mustrid ja Ühendus Loodusega: Outback Jaspise ainulaadsed mustrid ja värvivarjundid viitavad maastiku ilule ja looduse mitmekesisusele. Kivi võib aidata inimestel luua tugevamat ühendust loodusega ning süvendada nende taju looduse ilust.
  4. Kreatiivsus ja Intuitsioon: Paljud usuvad, et Outback Jaspis võib stimuleerida loovust ja intuitsiooni. See võib aidata avada meelt uutele ideedele ning inspireerida inimeste loomingulisi väljendusviise.
  5. Emotsionaalne Tasakaal: Kivi usutakse aidavat leida emotsionaalset tasakaalu ning toetavat sisemist rahu. See võib olla eriti kasulik nendele, kes tegelevad stressi, ärevuse või emotsionaalsete väljakutsetega.
Shopping Cart