Mikromakramee käevõru preniidiga

55,00 

Idamaise hõnguga mikromakramee tehnikas käevõru. Reguleeritava suurusega. Heleroheline, preniidi kiviga.

 

Saadavus: Ainult 1 laos

Inglise keeles kutsutakse neid käevõrusid “Slave bracelet”. On väidetud, et “orjade käevõrud” olid inspireeritud ehetest, mida kandsid Ottomani impeeriumi haaremites orjastatud naised. Teised arvavad, et nimi tuleneb asjaolust, et sõrmused on aheldatud käevõrude külge ja on seega “orjastatud”.

See  käevõru on punutud parima kvaliteediga 1mm vahatatud  makrameeniidiga. Kiviks on kaunis looduslik preniidi poolvääriskivi.

PRENIIT  on väga positiivse energiaga vaimne kivi. Toetab elamist läbi südame ja suurendab tingimusteta armastuse tunnet kõige ja kõigi vastu. Preniit  resoneerub kõige tugevamalt südamekeskusega. Julgustab sind elama oma südamesoovide järgi ja olema ühenduses oma kõrgema tahtega. Küllusekivina mõjutab eelkõige just rahaenergiate paremat voogu, kuid aitab  manifesteerida ka kõike muud, mida läbi oma südame soovid. Preniit olevat tingimatu armastuse kivi, “tervendaja” eneseravitsemiseks, soodustab visualisatsiooniprotsessi ja aitavat saavutada sügavat meditatsiooni, etteaimamist ja sisemist teadmist.

Shopping Cart