Punane tiibeti käepael Elulill

15,00 

Käsitsi valmistatud nöörist käepael, mis on sõlmitud tiibeti sõlmedega. Lisatud elulille sümbol.  Reguleeritava suurusega.

 

Laost otsas

Tugevat kaitset andev ning õnne toov punane käepael. Läbi erinevate kultuuride on teda aastasadu peetud külluse, kaitse ning õnne toovaks sümboliks. See käsitsi valmistatud nöörist käepael on sõlmitud tiibeti sõlmedega ja on suurepärane kaitsja negatiivse energia eest. Kui kasutate budistlikku käevõru energiatööks, laeb see kandjat positiivse energiaga, mis hoiab teda kaitstuna kogu keskkonnas leiduva negatiivse eest. Seetõttu nimetatakse seda sageli kaitsetalismaniks. Vasakul randmel ehk keha vastuvõtval küljel kandes võivad need teie ellu meelitada rohkem õnne ja õitsengut, või vähemalt nii usuvad Tiibeti budistid. Ka eri värvidel on eri tähendused.

Punane  värv sümboliseerib kirge ja armastust ning kuuma stressi ajal viha. Tiibeti budistlikud punased nöörist käevõrud on kõige levinum sort ja loovad tugeva sideme kandjaga. Punane tähistab juurtšakrat ja võib aidata vabastada blokeeritud energiat selles piirkonnas. Punased nöörist käevõrud esindavad sageli verd ja eluenergiat. See aitab tugevdada maandavaid energiaid, mis juurutavad teid maa peale ja hoiavad teid olevikus paigal. Teadaolevalt kaitsevad punased käevõrud teid  “kurja silma” negatiivse energia eest-inimene, kes vaatab sulle kadedusega otsa ja saadab sulle negatiivseid vibratsioone.

Elulill on sümbol , mis kannab endas tohutut väge.  Elulille püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses. Kui ümbritsed end elulillega, siis hoiab see sind tervena, tugevana, armastatuna, täiustades sinu elu. Selle imekauni sümboli vägi aitab sul elus alati edasi liikuda. See soosib rahutasandile jõudmist, iseendaga rahu tegemist ning enese aksepteerimist.

Reguleeritav, sobib nii meestele kui ka naistele.

Rohkem tiibeti käepaelte kohta loe siit 👉  https://www.kikudisain.ee/tiibeti-kaepaelad/

Sulle võib meeldida ka…

  • Punane tiibeti käepael Lõpmatus, süda ja pulss
  • Punane tiibeti käepael Lõputu armastus hõbe
  • Punane tiibeti käepael
  • Punane tiibeti käepael elupuu ripatsiga
Shopping Cart