Väekee-ahhaat ja küpress

60,00 

Mala e. väekas kee on ehe, mis toetab Sinu unistusi ja soove ning vajadusel kaitseb, hoides negatiivse eemal. Ta koosneb 108-st  helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile. Ka tutt on tehtud täissiidist.

See mala on tehtud küpressi puidu ja pruuni triibulise ahhaadi helmestest. Guruks ka ahhaat. Tänu puidust helmestele on mala kaalult kerge.

Saadavus: Ainult 1 laos

AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline kvarts ja omakorda veel ka ränidioksiid. AHHAAT elavdab keha talitlusi, annab julgust ja tugevdab südant. Ta tasakaalustab emotsioone ja annab füüsilise kindlustunde.  Ta loob harmoonia yini ja yangi vahel ning tekitab tasakaalu emotsionaalse, intellektuaalse ja füüsilise tasandi vahel. Ahhaat on ka  multifunktsionaalne kaitsekristall. Ta hakkab automaatselt kaitsma seda, kes ahhaati endaga kaasas kannab või seda keskkonda, kuhu ahhaat on toodud. Ahhaat on ka väga hea inspiratsiooniallikas. Ta inspireerib Sind ja aitab Sul inspiratsiooni ellu viia.
KÜPRESSIpuidul on oluline vaimne sümboolika erinevates kultuurides ja traditsioonides. Iidsetel aegadel seostati küpressipuud sageli surematuse, igaviku ja hauataguse eluga tänu tema igihaljale olemusele ja võimele taluda karme tingimusi. Paljudes kultuurides austatakse küpressipuud selle puhastamisomaduste ja seose eest tarkuse, kaitse ja vaimse kasvuga. Selle aromaatset puitu kasutatakse sageli viiruki segudes ja vaimsetes praktikates, et luua rahulikkuse, selguse ja jumalikuga ühenduse tunnet.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart