Kõrvarõngad lootoseõis tutiga / türkiis

45,00 

Nendes kõrvarõngastes saavad kokku Lootose õie sümbol ja tutt, mis budismis tähistab lootose juuri. Lootoseõis on punutud mikromakramee tehnikas  vahatatud sünteetilisest nöörist, mis on väga vastupidavate värvidega ja ka tugev. Lisandiks amasoniidi  helmed, mis leevendavad hirme ja pidevat muretsemist.

💖 Kinnitused hõbe “AG925” . Pikkus 14 cm, kinnitusega 15cm.

 

Saadavus: Ainult 1 laos

LOOTOSE  peamiseks sümboliks on erinevates kultuurides olnud läbi aegade puhtus ja armastus. Peale ilusa väljanägemise on lootoseõiel ka väga jõuline energia. Seda on peetud juba Vana-Egiptuse ajast pühaks lilleks.

Lootost peetakse tugevuse, taassünni , uute alguste ja uue energia lilleks selle õitsemistehnika tõttu. Need päeval õitsevad taimed sukelduvad ja sulguvad öösel ning ärkavad igal hommikul uuesti vee kohal.  Sealt on tulnudki lootosele uue alguse sümbolism. Lootosed juurduvad muda sisse, nende pikad varred ulatuvad ülespoole, et leida vee tipp. Kroonleht kroonlehe haaval väljub iga õis säravana mudasest veest tänu kaitsvale väliskattele, mis tõrjub mustust ja vett. Rohkem Lootose sümboli kohta võid leida siit : www.kikudisain.ee/lootose-sumboolika/

Läbi ajaloo on palvehelmeste TUTT olnud talisman ning võimu, kaitse, prestiiži ja vaimse sideme sümbol.  Aastate jooksul on seda kasutanud sõjaväe aadlikud, vaaraod, juhid ja preestrid. Budismis tähistab tutt lootose juuri, et meenutada kandjale analoogiat “pole muda, pole lootost”. Selle taga peitub tähendus selles, et ilma mudata ei saaks ilus lootoseõis kasvada. Tutt tähistab ühendust vaimuga ehk teie kõrgeimat tõde.

AMASONIIT (amasonite) – On õigluse, tõe ja julguse kivim. Julgustab otsima iseend ja avastama oma enda tõde. Aitab väljendada sul oma tundeid ja mõtteid.Ta tasakaalustab mehelikke ja naiselikke energiaid kehas, toetab abielu ja pereelu. Amasoniit filtreerib välja pinged energiaväljast nii kodus kui tööl olles. Leevendab hirme ja pidevat muretsemist.

Shopping Cart