Makramee choker kaelakee “Päike” messingist rõngal

89,00 

Messingist rõngale punutud choker kaelakee. Selle kaela panemiseks on rõngal painutusmehhanism ja see kohandub kergesti kaelaga.
Läbimõõt ca 12,5 cm, ümbermõõt ca 43 cm.

Saadavus: Ainult 1 laos

Makramee “choker” kaelakee on käsitsi punutud messingist rõngale. Kasutatud  on  parima kvaliteediga 1mm vahatatud  makrameeniitii ja messingist helmeid. Kiviks on kaunis looduslik labradoriit.

LABRADORIIT ise on hallikas-rohekas, aga kui ta päevavalgust näeb, siis tuleb labradoriidist välja mitmekülgne värvigamma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriidi välimus on heaks meeldetuletuleseks sellest, et tõeline ilu ongi tihti peidus pinna all ning seda ei tohiks märkamata jätta.

Labradoriit on maagia ja transformatsiooni kristall. Tema näol on tegemist väeka kaitsekivi ning valgusetoojaga. Ta suurendab kandja intuitsiooni, vaimsete võimete arengut ning soosib sisemiste annete ja oskuste avastamist.

Choker on liibuv kaelakee, mis on väga tihedalt ümber kaela. Tegemist on kaelaehtega, mida kanti juba 15. sajandil ning mis oli tol ajal ca. 40 cm pikkune enamasti pärlitest koosnev kaelaehe.

 

Shopping Cart