Mikromakramee kaelakee “Poolkuu” tiigrisilmaga

35,00 

Mikromakramee tehnikas punutud kaelakee/choker messingist poolkuuga. Lisaks on kasutatud tiigrisilma helmest ja tiigrilma chipse. Kaunistuseks messingist pärleid, mis püsivad kaua ilusad. See ehe on reguleeritav, nii et see sobib kõigile.  Lihtsalt libistage nööri, et viia kaelakee soovitud pikkuseni. See annab kandjale mitu võimalust, kuidas ta kaelakeed kanda soovib.

See kaelakee sobib nii  boheemlasliku, hipiliku kui ka maalähedase stiiliga. Kanna seda kas igapäevaselt või ka pidulikematel juhtudel. Võid kombineerida ka teiste kaelaehetega.

Saadavus: Ainult 1 laos

See ehe  on käsitsi valmistatud mikromakramee tehnikas.
Makramee on iidne käsitöötehnika, mis hõlmab mustri loomiseks sõlmede kasutamist. Ehete loomisel kasutatakse seda tehnikat väiksema nööriga, seega nimetatakse seda mikromakrameeks.

Valmistamisel on kasutatud kvaliteetset vahatatud nööri, et tagada tugevus, veekindlus ja vastupidavus. See ei narmenda isegi pärast aastatepikkust kasutamist.  Värv ja disain püsivad ilusad.

TIIGRISILM on tõeliselt tõhus kaitsekristall ja enesetunde turgutaja. Ta on kristall, mis aitab Sul olla iseenda vastu aus. Tiigrisilm annab inspiratsiooni ja motiveerib tegutsema. Ta suurendab julgust, pealehakkamist ja oskust elus hakkama saada. Tiigrisilm on ka kristall, millele on kaasa antud tugevad külluslikud omadused. Tal on oskus tuua ellu häid võimalusi, mis viivad materiaalse rahuloluni välja.

See kee on Choker kaelakunistus.  Choker on liibuv kaelakee, mis on väga tihedalt ümber kaela. Tegemist on kaelaehtega, mida kanti juba 15. sajandil ning mis oli tol ajal ca. 40 cm pikkune enamasti pärlitest koosnev kaelaehe.

Shopping Cart