Väekee-valge stressimaandaja

75,00 

Mala e. väekas kee, mis koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

Valge hauliidi, magnesiidi, mäginefriidi, valge kassisilma  ja kuukivi vahele on pikitud suitsukvartsi helmeid . Guruks Ookeani Jaspis . See kee on hea stressimaandaja ja naisenergia hoidja. Kandke seda malat rahustamiseks ja rahu toomiseks oma hinge.

Laost otsas

VALGE HAULIIT on üks parimaid rahustava toimega ning hirmude eemaldamise kristalle.  Hea stressileevendaja. Aitab lahustada vihaenergiat ja aru saada selle põhjustest. See on kristall, mis soodustab arukat ja rahulikku suhtlust. Suurendab teadasaamise soovi, aga samas rahustab emotsioone, lastes vabaks pingul keeled, mis seovad vanu emotsioone praeguse elu päästikutega. Vaigistab ülemõtlemist ja ärevust tekitavaid tundeid, hea stressi ja viha leevendaja. Õpetab kannatlikkust ja aktsepteerimist.
ROHELINE MÄGINEFRIIT mõjub mõtlemisele ja tahtejõule, annab sisemist jõudu ja julgust ning aitab kavatsetud täide viia. Ta annab meelele vastupidavust ja selgust ning sobib neile, kes teevad vaimset tööd, mille juures on vaja suurt tähelepanu ja täpsust.
KASSISILM ei ole kivi, vaid on kivil esinev efekt. Kassisilma efektiks loetakse seda, kui kivilt peegeldub vastu triip, mis kivi liigutades kaasa jookseb – justnagu oleks tegu kissis kassi silmadega. Kivid, millel see efekt kõige sagedamini esineb, on krüsoberüllil, tiigrisilm ja apatiit, harvem aga kohtab seda sellistel kristallidel nagu roosa kvarts, kuukivi, rubiin jne. Sellepärast ei ole kassisilmale võimalik ühest üldiseloomustust anda kuna ta võib tekkida 6–7 erinevast kivist. Kaitseb inimest ning parandab nägemist. 🥰
KUUKIVI on naiseliku energiaga kivi, mis on seotud intuitsiooniga. Ta on rahustava mõjuga, võtab maha pingeid, leevendab tugevaid tundeid, on abiks muutustega toimetulekul. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armastust. Ta on tuntud uute alguste kivina ja  aitab pöörata elus uut lehekülge ning alustada taas puhtalt lehelt.
SUITSUKVARTS tasakaalustab emotsionaalseid tujumuutuseid rahustates meeli. Vähendab kadedust, viha, ärevust ning kartusi, muutes kõik selle negatiivse energeetika positiivseks.. 💖

OOKEANI JASPIS on üks jaspise liikidest, millele on omane väge kirju väljanägemine.  Ookeani jaspis on toetev ja kaitsev kivi,  õpetab kannatlikkust, vabastades emotsionaalsetest blokeeringutest ja vihast, asendades selle ambitsioonide ja optimismiga. Aitab leevendada depressiooni. Seda tuntakse ka kui Atlantise kivi.

Shopping Cart