Musta obsidiaani ripatsiga ja ahhaadiga kaelakee

19,00 

Reguleeritava suurusega kaelakee . Musta obsidiaani ripatsile lisaks on kasutatud ka ahhaadi pärleid. Kaelakee pael on käsitsi punutud  kvaliteetsest vahatatud nöörist, et tagada tugevus, veekindlus ja vastupidavus. See ei narmenda isegi pärast aastatepikkust kasutamist.  Värv ja disain püsivad ilusad.

Tipu pikkus 4cm.

Laost otsas

OBSIDIAAN on vulkaanilise tegevuse tulemusena moodustunud looduslik klaas, mida leidub erinevates toonides ja läbipaistvuse astmes. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi.  Muutumise ja uuestisünni kivi. Kaitseb hästi psüühikat välismaailma mõjutuste eest. Obsidiaan aitab inimestel alistuda või lahti lasta negatiivsetest harjumustest või minevikuteedest, mis ei teeni enam nende praegust seisundit.

Must obsidiaan aitab vabastada vihatunnet, leevendada liigset närvilisust ja aitab taluda pinget.

Must OONÜKS/AHHAAT on võimas ja tugeva toimega kivi. Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust. Must ahhaat/oonüks annab elujõudu, aitab vältida enda energia äravoolu ja on tugev kaitsekivi. Ta on ka maandavate omadustega nagu enamik tumedaid kive.

Shopping Cart